Ar jau buvai

atvirajame jaunimo centre?

VšĮ Telšių jaunimo centras vykdo atvirą darbą su jaunimu ir teikia paslaugas Telšių miesto ir rajono jaunimui. Jaunimo centras atviras kiekvienam jaunam žmogui nuo 14 iki 29 metų. Suteikiame erdvę neįpareigojančiam buvimui, bendravimui su jaunimo darbuotojais ir bendraamžiais, palydime jaunuolius idėjų/veiklų įgyvendinime. Konsultuojame jaunuolius jiems svarbiomis temomis arba kalbame individualiai.

Labas! Mes Giedrius ir Ernesta

Esu jaunimo darbuotojas Giedrius. Mėgstu aktyviai leisti laiką, sportuoju, žygiuoju, žaidžiu krepšinį. Myliu gamtą ir gyvūnus. Mėgstu konstruoti įvairius daiktus, domiuosi motociklais. Esu atviras ir draugiškas, su manim galima pakalbėti įvairiomis temomis. Turiu gyvenimiškos patirties, tad galit į mane kreiptis drąsiai įvairiomis temomis. Kviečiu atvykti, susipažinti ir gerai praleisti laiką.

Esu jaunimo darbuotoja Ernesta. Mėgstu aktyvų laisvalaikį ir organizacinę veiklą. Taip pat domiuosi naujovėmis bei šių dienų „trendais“.  Greitai randu bendrą kalbą tad drąsiai galime plepėti bėgant krosą, darant atsispaudimus arba net plaukiant. Kūryba bei atvirumas -mano stiprioji pusė, žodžio kišenėje niekad neieškau. Tad nesidrovėk kreiptis į mane tave dominančiomis temomis. Išklausysiu ir pagelbėsiu, kuo tik galėsiu!

+370 61718257 Ernesta
atvirastjc@gmail.com
Plungės g. 29, Telšiai, LT-87329
Mes dirbame:
Pirmadieniais - Šeštadieniais 11.00 val. - 20.00 val.

Veiklos

Ką mes veikiame:

Atviras buvimas
Filmų vakarai
Socialinės akcijos
Stovyklos
Patirtiniai žygiai
Žaidimų naktys
Kūrybinės dirbtuvės
Stalo žaidimai
Darbas su grupėmis
Individualus darbas
Maisto gaminimo užsiėmimai
Teminiai vakarai

Nepraleisk naujienų:

Sek mus Facebooke:

Nepraleisk naujienų:

Sek mus Instagrame: